Hizmetlerimiz

motokuryeEkspres Kurye firması olarak verdiğimiz hizmetler, özellikle İstanbul içinde acil şekilde teslim edilmesi gereken evraklarınızı, paketlerinizi yani her türlü gönderinizi en uygun şartlarda gidecekleri yere ulaştırmak olarak özetlenebilir. İsmimizden de anlaşılabileceği gibi, uzmanlık alanımız acil olarak yerine ulaşması gereken gönderilerinizi en uygun şartlarda ve en kısa süre içinde yerine ulaştırmaktır.

Gönderileriniz özellikle İstanbul içinde acil olarak teslim edilmesi gerekiyorsa bizimle bağlantı kurmalısınız. Telefonla bizi aradığınızda, gönderiniz hakkında bilgi verirsiniz. Böylece size en uygun hizmeti verebilecek olan ve en yakın konumda bulunan kurye arkadaşımız size yönlendirilir. Motorlu kurye olarak hizmet veren arkadaşlarımız, gönderilerinizi adresinizden teslim alırlar ve talimatlarınıza uygun olarak, en kısa süre içinde ve gönderileri en uygun şartlarda, güven içinde taşıyarak ulaşmaları gereken adrese teslim ederler. Bu görev aynı gün içerisinde, çoğu zaman saatler içinde tamamlanmış olur. Motorlu kurye olarak hizmet veren personelimiz olumsuz trafik şartlarından minimum şekilde etkilendiği için, gönderileriniz zamanında ve uygun koşullarda yerine ulaşmış olur.

Kısaca ifade etmek gerekirse, Ekspres Kurye olarak sunduğumuz hizmet ‘kişiye özel şartlarda verilen özel kurye hizmeti’ olarak da tanımlanabilir. Çünkü bu görevi yerine getirmek için şirketinizde özel bir personel istihdam etseniz bile, bizim verdiğimiz hizmetin hızına, kalitesine ve güvenliğine ulaşmanız mümkün olmayacaktır. Yani bizi firmanızı gereksiz maliyetlerden kurtaran ve işlerinizi kolaylaştıran bir çözüm ortağı olarak kabul edebilirsiniz.