Hakkımızda

logo-png
ataşehirrr

Ekspress Kurye Kimdir

HAKKIMIZDA, MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

Ekspres Kurye şirketi olarak hizmet vermeye başlamaktaki amacımız, uzmanlığımız olan gönderi teslimatı işini daha üst bir seviyeye taşımak, ihtiyaç duyulan daha ayrıntılı hizmetleri başarıyla verebilmektir. İstanbul gibi nüfusu on milyonlarla ifade edilen, binlerce kilometre karayolu ve bu yollarda yüz binlerce, milyonlarca araç bulunan bir şehirde, belirlenen bir noktadan diğer bir noktaya gitmek çok önemli bir sorun olabilir. Bu seyahati acil bir görevi tamamlamak yani acil bir evrakı, ilacı ya da buna benzer acil gönderileri teslim etmek amacıyla yapılıyorsa, İstanbul şehrinin size yarattığı sıkıntılar daha da öne çıkacaktır. İşte bizim üstlendiğimiz görev, şehrin her türlü olumsuz trafik şartından, hava koşullarından ya da olumsuzluklarından etkilenmeden, işlerinizin aksamasına izin vermeden gönderilerinizi yerine teslim etmektir.

Bu amaca ulaşabilmek için sunduğumuz moto kurye hizmeti, gönderilerinizin yerinden alınarak be güvenliklerinden taviz verilmeden taşınarak gideceği noktaya ulaştırılması esasına dayanır. Verdiğiniz görevi yani gönderinizi yerine teslim etmeyi üstlenen motorlu kurye arkadaşlarımız, şehirdeki trafik ve şehrin farklı noktalarındaki adresler (yollar, alt yapı, belediye çalışmaları vb.) hakkında gerekli bilgilere sahiptirler. Bu bilgiler ve araç olarak da motosiklet kullanmaları sayesinde, gönderilerinizi en kısa süre içinde gitmesi gereken noktaya ulaştırırlar. Kurye arkadaşlarımız gerekli olan eğitimleri aldıktan sonra, şirketimizin teknolojik şartlara göre sürekli yenilenen araç parkındaki araçları ile görev yapmaya başlarlar. Böylece her türlü gönderinizi en kısa süre içinde yerine ulaştırmayı sağlayan ‘acil motorlu kurye’ hizmetimizi yerine getirmeye hazır olurlar. Siz de gönderilerinizi zamanında ulaşması konusunda ve güvenlikleri konusunda endişe etmenize gerek kalmadan teslim edebilirsiniz. Nitelikli, bir dağıtım ve organizasyon şirketi olarak hizmet veren firmamız, gönderilerinizi takip etmenizi sağlayan ve gönderiniz yerine ulaştığında haberdar olmanızı sağlayan sistemleri de hizmetinize sunmaktadır. Sonuç olarak işlerinizin aksamamasını sağlamayı, her türlü gönderinizi en kısa süre içinde ve güvenliklerini sağlayarak teslim etmeyi kendisine görev edinen firmamız, acil teslimatlarınız olduğunda aramanız gereken kurye şirketi olarak gösterilebilir.

 

MİSYON

Öncelikli görevimiz,  müşterilerimizin bize teslim ettiği gönderileri en uygun şartlarda yerine ulaştırmaktır. Bu görevi yerine getirirken de tecrübeli ve eğitimli bir kadro yaratmak, onların işlerini kolay yapmasını sağlayacak olan araçları (motosiklet vb.), teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sağlamaktır. Tüm bunları gerçekleştirme aşamasında da Türkiye’nin ve İstanbul’un örnek gösterileni örnek alınan kurye şirketi, en iyi yapılanmaya sahip kurumsal şirket olmaktır.

VİZYON

Üstlendiğimiz misyonu en iyi şekilde yerine getirmemizi sağlayacak olan alt yapıyı kurmak, bu alt yapı sayesinde ve başarılı organizasyonumuz sayesinde uzun yıllar boyunca sektörün önde gelen kurye şirketi, dağıtım ve organizasyon şirketi olarak hizmet vermektir. Yani hedefimiz sektörümüzde kalıcı olmak, sektörün takip edeceği ve müşterilerimize daha iyi hizmet vermemizi sağlayacak olan yolun şekillenmesini sağlamaktır.